09128842523

افزایش قابلیت‌ها و قیمت خودرو‌های جدید Toyota GR Supra

  • 1400/10/04 - 10:58
  • تعداد بازدید: 106
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

افزایش قابلیت‌ها و قیمت خودرو‌های جدید Toyota GR Supra

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده قیمت مدل ۲۰۲۲ Toyota GR Supra از حدود ۴۴۲۱۵ دلار شروع می‌شود.

افزایش قابلیت‌ها و قیمت خودرو‌های جدید Toyota GR Supra

در ماه جولای می‌دانستیم که تویوتا سوپرا مدل A۹۱-CF ۲۰۲۲ هزینه زیادی دارد. در آن زمان، گزارش‌ها حاکی از آن بود که قیمت این کوپه ۶۴۲۷۵ دلار خواهد بود، اما به دلیل افزایش ۳۰ دلاری هزینه ارسال به مقصد، قیمت آن اندکی افزایش یافته است. اکنون رسما قیمت اولیه نسخه محدود سوپرا به ۶۴۳۰۵ دلار افزایش یافته که بسیار بالاتر از قیمت اولیه سوپرا ۳.۰ Premium ۲۰۲۲ است.

اضافه شدن نسخه A۹۱-CF بزرگترین خبر برای سوپرای ۲۰۲۲ است، اگرچه چند تغییر جزئی دیگر نیز در راه است. صندلی‌های گرم شونده اکنون در سوپرا ۳.۰ استاندارد هستند، در حالی که یک رنگ جدید چرم قرمز داخلی برای نسخه ۳.۰ Premium موجود است. همچنین مدل‌های دارای سیستم صوتی Premium به Apple CarPlay مجهز خواهد شد.

بقیه محصولات سوپرا ۲۰۲۲ نیز افزایش قیمت اندک و تدریجی خواهند داشت. مدل پایه نسخه ۲.۰ حدود ۲۰۰ دلار گران‌تر است، در حالی که Supra ۳.۰ تقریبا ۵۵۰ دلار گران‌تر از قبل است.

افزایش قابلیت‌ها و قیمت خودرو‌های جدید Toyota GR Supra

تویوتا تولید A۹۱-CF Edition را به تنها ۶۰۰ دستگاه محدود کرده است که منحصر به آمریکای شمالی خواهد بود. مدل Carbon Fiber Edition مجموعه‌ای از ویژگی‌های فیبر کربنی در معرض دید را دریافت می‌کند، مانند اسپلیتر جلو، کانارد‌های جانبی و عقب، یک اسپویلر جدید و پانل‌های راکر جانبی. این نسخه همچنین دارای رینگ‌های ۱۹ اینچی مشکی مات منحصر به فرد و طراحی داخلی قرمز و مشکی با تزئینات فیبر کربنی بیشتر است.

همچنین خرید هر مدلی از سوپرا باعث می‌شود مشتریان یک سال عضو انجمن ملی ورزش‌های خودرویی شوند که شامل مزایای بسیاری مانند پذیرش رایگان و سایر برنامه‌ها می‌شود. شایان ذکر است که تویوتا GR سوپرا ۲۰۲۲ هم اکنون در نمایندگی‌ها موجود است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 3880

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید