09128842523

اضافه شدن یک خودروی جدید به ناوگان شرکت هوندا

  • 1400/08/25 - 10:15
  • تعداد بازدید: 37
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اضافه شدن یک خودروی جدید به ناوگان شرکت هوندا

تولید یک خودروی مدل جدید توسط شرکت هوندا در دست انجام است که باید دید چه نتیجه‌ ای را در پی خواهد داشت.

اضافه شدن یک خودروی جدید به ناوگان شرکت هوندا

شرکت هوندا کمبودی در حوزه تنوع کراس اوور‌ها ندارد. از HR-V گرفته تا پایلوت، انتخاب‌های جالبی را در دسترس مشتریان قرار داده است. در واقع اگر به خط تولید کراس اوور‌های هوندا در سرتاسر جهان نگاه کنید، تنوع بیشتری را نیز می‌بینید. به عنوان مثال، این شرکت مدل‌هایی مانند WR-V را برای آمریکای جنوبی و BR-V را برای جنوب شرقی آسیا و بخش‌هایی از آمریکای لاتین طراحی و تولید کرده است. با توجه به تقاضای خودرو‌های کراس اوور ارزان قیمت در آن مناطق، جای تعجب نیست که هوندا این مدل‌های منطقه‌ای را ساخته است.

اضافه شدن یک خودروی جدید به ناوگان شرکت هوندا

جدیدترین مدل در دست تولید این شرکت خودروی SUV RS است که ممکن است پس از رسیدن به تولید انبوه، از برچسب ZR-V استفاده کند. در آوریل ۲۰۲۰، هوندا نام تجاری ZR-V را به ثبت رساند و این امکان را به دست آورد که از این نام استفاده کند. از آنجایی که این خودرو هم که در اندونزی عرضه خواهد شد، می‌توان انتظار داشت که این مدل در سراسر جنوب شرقی آسیا عرضه شود.

همچنین می‌توان انتظار داشت که این خودرو در هند نیز عرضه شود، جایی که این مدل خودرو‌ها بسیار پرطرفدار هستند. حتی ممکن است جایگزین مدل WR-V شود که در بخش‌هایی از آمریکای لاتین فروخته می‌شود. در هر صورت، قطعا کوچکتر از HR-V خواهد بود. از آنجایی که این یک کانسپت است، هنوز مشخصات دقیقی از آن وجود ندارد، اما این یک مدل مهم و خاص برای هوندا است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 3852

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید