چند نکته جالب در مورد شرکت BMW

چندین نکته جالب که در مورد بی ام و نمیدانستید
شرکت BMW یکی از با قدمتترین و معتبرترین خودروساز‌های جهان است که پیشینه گسترده‌ای را در پس خود دارد
چند نکته جالب در مورد شرکت BMW

فروشگاه لوازم یدکی بنز،بی ام و،پورشه و ولوو پناهی :

چندین نکته جالب که در مورد بی ام و نمیدانستید  شرکت BMW یکی از با قدمتترین و معتبرترین خودروساز‌های جهان است که پیشینه گسترده‌ای را در پس خود دارد

محصولات این شرکت قدرتمند آلمانی در کلاس خود جز درجه یک های جهان هستند. ما دراین مقاله به نکات جالب  در مورد بی‌ام‌و اشاره کرده‌ایم که احتمالا از آن‌ها بی‌خبر هستید

 Bayerische Motorenwerke یا همان BMW در ۷ مارس سال ۱۹۱۶ و با نام اولیه‌ی (BFW (Bayerische Flugzeugwerke  شروع به کار کرد و در ابتدا شروع به ساخت قطعات هواپیما کرد. بعد از مدتها فعالیت، این کمپانی رکوردهای فراوانی در زمینه‌های ارتفاع و سرعت پرواز از خود باقی گذاشت؛ همچنین به یکی از برترین انتخاب ها در بازار و پیست‌های مسابقه‌ای بدل شد.

نکته اول » شرکت بی‌ام‌و برترین پیشرانه ممکن را برای هواپیمای Red Baron ابداع کرد

 

 

نکته دوم » دفتر مرکزی شرکت بی ام و در مونیخ به شکل موتور چهارسیلندری

  

 با اینکه قویترین عمکرد بی‌ام‌و با پیشرانه‌های شش سیلندر بوده است، اما بیشتر محبوبیت این شرکت به‌ خاطر پیشرانه‌های فوق‌العاده‌ی چهار سیلندر خود در سال ۱۹۶۰ است. به همین دلیل معمار اتریشی ساختمان اصلی بی‌ام‌و، آن را به شکل یک پیشرانه چهار سیلندر ساخته است.

 

نکته سوم » بی‌ام‌و با پیشرانه‌ای که ۲۰ سال پیش ساخته شده بود توانست قهرمان مسابقات فرمول یک جهان شود.

 

نکته چهارم » آن‌ها همچنین فضای داخلی هواپیما را طراحی می‌کنند

هواپیما بوئینگ ۷۷۷ با فضای داخلی BMW Design

 

اگر این فرصت را پیدا کنید که با هواپیماهای بوئینگ ۷۷۷ در قسمت فرست کلس از لندن به سنگاپور سفر کنید با معنی واقعی کلمه «لاکچری» آشنا می‏‌شوید.

در این هواپیماها مسافران می‎توانند روی صندلی‎های نرم و راحتشان نشسته، موزیک گوش کنند، یا فیلم تماشا کنند. جدا از این انتخاب نور کابین به عهده شماست و وقتی آن را در شرایط ملایم قرار دهید از فضا لذتی ویژه خواهید برد.