09128842523

معرفی پیکاپ شورولت سیلورادو الکتریکی مدل ۲۰۲۴

  • 1400/10/22 - 08:53
  • تعداد بازدید: 3078
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

معرفی پیکاپ شورولت سیلورادو الکتریکی مدل ۲۰۲۴

در ابتدا باید به دو مدل متفاوت این پیکاپ اشاره کنیم که با نام های WT و RST شناسایی می شوند. مدل دبلیو تی در واقع نسخه ویژه کار و تریم پایه این محصول محسوب می شود. در مقابل آر اس تی نسخه لوکس و دارای جزئیات بیشتر، است.

معرفی پیکاپ شورولت سیلورادو الکتریکی مدل ۲۰۲۴

در تریم دبلیو تی برد حرکتی با یکبار شارژ کامل ۶۴۴ کیلومتر است. میزان خروجی پیشرانه الکتریکی آن نیز برابر با ۵۱۰ اسب بخار و گشتاور ۸۳۴ نیوتن متر است. شاخص یدک کشی این مدل نیز ۳۶۲۹ کیلوگرم محاسبه شده است.

همچنین شورولت در نظر دارد تا در آینده نسخه خاصی از WT را با شاخص یدک کشی ۹۰۷۲ کیلوگرم ارائه کند.

اما در رابطه با RST باید به ویژگی هایی مانند تزئینات بدنه، سیستم تعلیق تطبیقی بادی، کروز کنترل پیشرفته و ... اشاره کنیم. برد حرکتی در این تریم همان ۶۴۴ کیلومتر اشاره شده که می توان نتیجه گرفت هر دو تریم از یک بسته باتری مشابه استفاده می کنند.

میزان خروجی موتورهای الکتریکی (۲ موتور) در تریم آر اس تی برابر با ۶۶۴ اسب بخارو گشتاور ۱۰۶۳ نیوتن متر است. شاخص یدک کشی این تریم نیز برابر با ۴۵۳۶ کیلوگرم است.

این محصول از فناوری شارژ سریع دی سی ۳۵۰ کیلووات پشتیبانی می کند که انرژی لازم برای پیمایش ۱۶۱ کیلومتر را طی ۱۰ دقیقه در باتری ذخیره خواهد کرد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، جزئیات داخل کابین دو مدل تفاوت هایی دارند. در تریم آر اس تی یک نمونه لمسی ۱۷ اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی و نمونه ۱۱ اینچی ویژه نمایش اطلاعات کیلومتر در نظر گرفته شده است. همچنین نمایشگر هداپ نیز با پوشش ۱۴ اینچی پیش روی راننده قرار دارد.

در تریم دبلیو تی نیز از دو نمایشگر دیجیتال استفاده شده که نمونه ۸ اینچی ویژه اطلاعات کیلومتر و ۱۱ اینچی برای نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی در نظر گرفته شده است.

 

منبع: z4car.com

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 3897

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید