09128842523

رونمایی از پورشه کیمن GT۴ RS قبل از معرفی

  • 1400/08/24 - 11:04
  • تعداد بازدید: 54
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رونمایی از پورشه کیمن GT۴ RS قبل از معرفی

پورشه کیمن در آخرین آزمایش‌های میدانی قبل از رونمایی بدون استتار دیده شد.

رونمایی از پورشه کیمن GT۴ RS قبل از معرفی

شرکت پورشه آماده است تا از خودروی کیمن GT۴ RS جدید خود رونمایی کند، اما قبل از این اتفاق، عکاسان این خودرو را در آخرین آزمایش‌های میدانی شکار کردند. با این حال، آنچه در این مجموعه تصاویر جاسوسی به وضوح دیده می‌شود، جزئیاتی است که به نوعی در عکس‌های رسمی پنهان شده بود.

اسپویلر جلو و گوشه‌ها به وضوح زیر نور خورشید دیده می‌شود و دید بهتری از طراحی تهاجمی و ظریف کیمن ارائه می‌دهد. جزئیات خروجی هوای گلگیر‌های جلو به علاوه جزئیات بال عقب نیز نمایان است. عکاسان همچنین متوجه شماره پلاک روی خودرو شدند که S RS ۹۸۲ را نشان می‌دهد. یکی دیگر از جزئیات مهم این خودرو، نسخه‌ای از کیمن GT۴ RS با ترمز‌های سرامیکی است.

در این مرحله، جزئیات کابین و اطلاعات پیشرانه در دسترس نیست و قرار است در حین رونمایی از کیمن GT۴ RS که قرار است در این ماه اتفاق بیفتد، اطلاع رسانی شود. شایعه شده است که این خودرو تا ۵۰۰ اسب بخار (۳۷۲ کیلووات) قدرت تولید می‌کند.

همچنین جالب است بدانید پورشه در حال توسعه یک «سیستم دیجیتال» است که ترکیبی از داده‌های حسگر را تجزیه و به پیش بینی نیاز‌های خدماتی براساس سبک رانندگی کمک می‌کند و می‌تواند عیوب خودرو را قبل از وقوع پیش بینی کند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 3851

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید