09128842523

بهترین خودروها برای کسانی که عاشق صدای موتور ماشین هستند

  • 1400/06/06 - 10:43
  • تعداد بازدید: 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بهترین خودروها برای کسانی که عاشق صدای موتور ماشین هستند

صدای موتور برای علاقه‌مندان به خودرو‌های اسپرت با اهمیت است و سازندگان این نوع خودروها مشتاق ارائه این ویژگی در مدل‌های بسیاری هستند.

بهترین خودروها برای کسانی که عاشق صدای موتور ماشین هستند

تولیدکنندگان اتومبیل آمریکایی که اتومبیل‌های اسپرت تولید می‌کنند علاقه خاصی به ساخت موتور‌هایی با صدای «نمادین» برای مدل‌های خود دارند و کارشناسان خودرو و علاقه‌مندان به این مدل‌ها می‌توانند اتومبیل‌های برند‌ها را فقط با صدای موتورشان تشخیص دهند.

وب سایت خبری اتومبیل Hot Cars، لیستی از اتومبیل‌های اسپرت آمریکایی با زیباترین و متمایزترین صدای موتور را تهیه و منتشر کرده است.

این لیست شامل مدل ورزشی Dodge Charger R / T ۴۴۰ Six-Pack از مارک آمریکایی دوج بود که مجهز به موتوری است که بیش از ۳۹۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند و صدایی برجسته دارد.

Dodge Charger R / T ۴۴۰ Six-Pack

رتبه دوم این لیست شامل فورد GT۴۰ مدل ۱۹۶۹ بود که با یک موتور ۴.۲ لیتری V۸ با صدای مشخص و تولید ۴۴۰ اسب بخار به بازار عرضه شد.

فورد موستانگ شلبی GT۳۵۰ مجهز به یک موتور اسپرت قدرتمند با صدای متمایز در رتبه سوم این لیست است که ظرفیت آن تا کلاس ۷.۰ لیتر V۱۲ است.

فورد GT۴۰ مدل ۱۹۶۹

رتبه چهارم از نسل ششم شورولت کوروت C۶.R که از یک موتور اسپرت با صدای نمادین بهره می‌برد، در کلاس V۸، ۶۰۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند.

شورولت کوروت C۶.R

همچنین از کلاسیک‌ها این لیست شامل مدل کامارو Z۲۸ در رتبه پنجم است که در سال ۱۹۶۹ به بازار عرضه شد و دارای یک موتور صوتی متمایز بود و در کلاس V۸ که ۴۰۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند.

کامارو Z۲۸

پس از آن فورد شلبی موستانگ GT۵۰۰، ۲۰۱۳ در رتبه ششم قرار دارد و یکی از آمریکایی‌ترین اتومبیل‌های اسپرت از نظر صدای موتور و دارای شتاب صفر تا ۶۰ مایل در ساعت در ۳.۵ ثانیه بود.

 فورد شلبی موستانگ GT۵۰۰، ۲۰۱۳

در پایان این لیست مدل شلبی کبرا ۴۲۷ سال ۱۹۶۵ است که یکی از برجسته‌ترین موتور‌ها در بین اتومبیل‌های اسپرت آمریکایی و ظرفیت آن ۷.۰ لیتر بود.

شلبی کبرا ۴۲۷

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  • گروه خبری : مقالات
  • کد خبر : 3795

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید