درباره ما

فروشگاه پناهی با بیش از 20 سال تجربه در قلب لوازم یدکی تهران (چراغ برق)، انواع قطعات و لوازم یدکی خودروهای لوکس را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان عزیز ارایه می کند. این فروشگاه لوازم یدکی اصلی و اورجینال خودروهای بنز، بی ام و، پورشه و ولوو را در کمترین زمان تهیه و به تمامی نقاط ایران ارسال می کند.

این روزها خودرو نقش بسیار پررنگی در زندگی روزمره دارد و کسی نمی تواند نقش آن را در زندگی مدرن انکار کند.

استفاده از لوازم یدکی اصل و با کیفیت همواره دغدغه دارندگان خودرو بوده است، زیرا استفاده از قطعات تقلبی و بی کیفیت می تواند آثار مخرب و در برخی مواد جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. استفاده از قطعات تقلبی در برخی موارد می تواند منجر به خسارات جانی شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود خودروهای لوکس و پیچیده به بازار، اهمیت لوازم یدکی اصل و اورجینال بیش از پیش مشخص شده است. قطعات تقلبی و بی کیفیت، نه تنها دوام کافی ندارند و پس از مدت کوتاهی خراب می شوند، بلکه می توانند به سایر قطعات خودرو نیز آسیب برسانند.

فروشگاه لوازم یدکی پناهی با بیش از 2 دهه فعالیت در زمینه تهیه و فروش قطعات یدکی خودروهای لوکس در بازار لوازم یدکی تهران، به شما اطمینان می دهد که قطعات خودروی خود را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان تهیه و درب منزل تحویل بگیرید.

فروشگاه لوازم یدکی پناهی

اهداف فروشگاه پناهی

همزمان با رشد و پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت تکنولوژی، مشکلات و درگیری های مردم نیز بیشتر شده است، یکی از دغدغه ها و مشکلات مردم تهیه لوازم یدکی و قطعات اورجینال خودرو است. با ورود کالاهای چینی نامرغوب، امکان تشخیص اصالت لوازم یدکی برای مردم عادی تقریباً غیرممکن است.

یکی از اهداف اصلی فروشگاه پناهی، تهیه و ارائه قطعات و لوازم یدکی اصل و اورجینال خودروهای بنز، بی ام و، پورشه و ولوو است که از حساسیت بالایی برخوردار هستند. در برخی موارد قطعه مورد نیاز در بازار موجود نیست و نیاز به ثبت سفارش و تهیه قطعه از سایر کشورها هستیم که خوشبختانه فروشگاه پناهی، با کانال هایی که در مدت فعالیت خود در سایر کشورها پیدا کرده است، در اسرع وقت اقدام به تهیه و ارسال قطعه مورد نظر می نماید.

یکی دیگر از اهداف فروشگاه پناهی، ارایه قطعات و لوازم یدکی نو و دست دوم(استوک) خودرو با پایین ترین قیمت به مشتریان عزیز می باشد که خوشبختانه توانسته ایم با حذف واسطه ها و تهیه قطعات از نمایندگی های اصلی و پایین آوردن هزینه های حمل و نقل و گمرک، قطعات مورد نیاز را با قیمت پایین و شفاف به مشتریان گرامی ارایه نماییم.

ما همواره منتظر شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم. شما می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما، نظرات خود را با ما در میان بگذارید.