09128842523

مرسدس بنز SL صورتی‌رنگ Sbarro با ظاهری بسیار عجیب!

  • 1401/07/11 - 08:21
  • تعداد بازدید: 1375
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مرسدس بنز SL صورتی‌رنگ Sbarro با ظاهری بسیار عجیب!

شرکت سوئیسی Sbarro در طول سال‌های گذشته برخی محصولات عجیب و خبرساز را تولید کرده بود و این محصول جدید که بر پایه مرسدس بنز SL مدل ۱۹۹۲ شکل گرفته می تواند یکی از متمایزترین و عجیب‌ترین محصولاتش در تاریخ شرکت باشد. حتی یک سانتی‌متر از بدنه این SL نیز به‌ عنوان خودروی استاندارد قابل شناسایی نیست و اگر هدف Sbarro از دست‌کاری این خودرو تولید محصولی متمایز باشد قطعاً در رسیدن به هدف خود موفق بوده است.

این خودرو در اوکراین پلاک شده و در حال حاضر توسط شرکت ریکاردو به فروش می‌رسد. هنوز نمی‌دانیم که آیا فردی تمایل خواهد داشت پشت فرمان این مرسدس SL بخت برگشته بنشیند یا خیر.

ظاهر SL رودستر شرکت Sbarro با رنگ صورتی روشن خود به شدت برجسته می‌شود. طراحی منحصربه‌فرد این خودرو با نمای جلو شروع می‌شود که دارای اسپلیتری خاص، جلوپنجره صورتی و کاپوتی پف‌دار با ورودی‌های بزرگ و عناصر نقره‌ای است. تغییرات مرسدس بنز SL کمپانی موردبحث در بخش جانبی نیز ادامه داشته و این شرکت پانل‌های جدید و رکاب‌های متمایز با عناصر کرومی را در نظر می‌گیرد. بخش عقب هم درست به اندازه سایر بخش‌ها تغییر کرده و در این بخش می‌توانیم پوشش جدید چراغ‌ها، اسپویلر عقب یکپارچه با پانل‌های بدنه و بال بزرگ را ذکر کنیم.
به گزارش پدال و به نقل از carscoops، تکمیل کننده کیت بدنه مرسدس بنز SL شرکت Sbarro کابین دگرگون شده خواهند بود که اصلی‌ترین مشخصه آن چرم صورتی روشن است. همچنین بخش‌های دیگر نیز با چرم سفید و آلکانترا مشکی پوشانده شده‌اند. هنوز مشخص نیست که شرکت موردبحث چه تعداد از این خودرو را تولید کرده اما گفته می‌شود تعداد آن‌ها چندان زیاد نخواهد بود. نظر شما درباره این مرسدس SL عجیب‌وغریب چیست؟ آیا مایل به خرید چنین خودرویی با ظاهری انگشت‌نما خواهید بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
 
منبع: سایت پدال
  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 3956

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید